Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

22 października  rozegrany został bardzo dobry turniej karate kyokushin.  Limanowski Klub Karate Kyokushin  zorganizował 2. IKO Nakamura  Polish Open. Zawody zgromadziły blisko pięciuset zawodników z Polski , Czech i Ukrainy. Ostrów Mazowiecką reprezentowało 7 zawodników, czwórka z nich stanęła na podium a każdy z nich musiał stoczyć zwycięskie walki w eliminacjach aby znaleźć się w strefie medalowej. Ostrowski KKK  wywalczył 4 miejsca medalowe – Aleksander Cydejko – pierwsze miejsce w kategorii juniorów -60 kg, Julia Rębowska – trzecie miejsce,  kadetki -50 kg, Damian Cymerman – trzecie miejsce, dzieci +50 kg,  Borys Gospoś – trzecie miejsce, młodzicy -50 kg.  Pozostali zawodnicy  Kacper Podbielski, Izabella Trochimiak i Michał Księżopolski  musieli uznać tym razem wyższość przeciwników.

Sensei Radosław Grabowski  podczas zawodów  sędziował zarówno kata jaki walki będąc głównym sędzią maty. Zawodnikom sekundowali senpai Zbigniew Laskowski i Rafał Cymerman.

Organizatorem zawodów był  shihan Zbigniew Goliński z Limanowskiego KKK a zawody odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Karate Kontaktowego.