Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

29. października rozegrany został w Bydgoszczy  VII Young Oyama’s Cup. Turniej zgromadził 340 zawodników z 40 klubów z północnej i zachodniej Polski, choć nie zabrakło również kilku klubów z Mazowsza. Zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai  wywalczyli 4 miejsca medalowe :  złoto – Przemysław Wielądek, , Brąz- Laura Wielądek, Michał Księżopolski oraz Wiktoria Tararuj.

Pozostali zawodnicy  niestety odpadli w eliminacjach  chociaż część z nich wygrała swoje pierwsze walki. Turniej był mocno obsadzony a  większość kategorii silnie obsadzona.  Mimo tego udało się nam stanąć na podium.

Zawody zorganizował  Bydgoski Klub Karate Kyokushin kierowany przez  sensei Jarosława Remusa  IV Dan.

Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski sędziował zarówno  kata jak też kumite. Rolę sekundanta pełnił sempai  Aleksander Cydejko.