Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

11 listopada młodzicy i kadeci z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w dwóch turniejach. Młodzicy wystartowali w Mistrzostwach Województwa Młodzików OZKWM, kadeci  – Turniej Cudu Nad Wisłą. Zawody rozegrano równolegle w Radzyminie.  Był to bardzo udany start  zważywszy , że wszyscy nasi zawodnicy stanęli na podium.

Wśród młodzików  świetnie spisał się Kacper Podbielski, który przed czasem wygrał  swoje walki i zajął pierwsze miejsce. Franciszek Dorosz wywalczył  trzecie miejsce

Wśród kadetów  świetne pojedynki stoczyli wszyscy zawodnicy  jednak po złoto sięgnął tylko Damian Cymerman. Srebro wywalczył Adam Kwasiborski  a brąz  po zaciętych walkach wywalczyli  Filip Wilczyński oraz Mateusz Akacki. Zawodnikami opiekowała się pod nieobecność sensei  nasza świeżo upieczona mistrzyni Polski i studentka AWF  Michalina Chrobot. Organizatorem zawodów był Radzymiński Klub Karate oraz Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego.

W tym samym czasie juniorzy i seniorzy walczyli w Katowicach na Mistrzostwach Polski Open i Juniorów. Był to bardzo udany weekend dla OKKK.