Zawodnicy

Poniżej lista zawodników uszeregowanych według osiągnięć. Punkty obliczane są na podstawie zasad określonych w dokumencie: ranking klubowy [pdf].
Zawodnicy , którzy nie uzyskali co najmniej 10 punktów będą usuwani z listy po dwóch latach od ostatniego startu.

Ewa Grzeszczuk 68 pkt v

III miejsce – kumite, II Turniej Gwiazdkowy, Brok ,06.12.2008 III miejsce – kumite , VI Mistrzostwa Mazowsza, Michałowice 07.11.2009 III miejsce – kumite [...]

Katarzyna Komar 64 pkt v

III miejsce – kumite, Mistrzostwa Mazowsza, Ostrów Mazowiecka, 13.03.2010 II miejsce  – kumite, Mistrzostwa Mazowsza, Mińsk Mazowiecki , 9.05.2010 III miejsce – kumite, [...]

Toczyska Nicola 62 pkt ^

I miejsce – kumite,Klubowy Turniej Noworoczny , Ostrów Maz. 28.01.2016 III miejsce – kata, Klubowy Turniej Noworoczny , Ostrów Maz. 28.01.2016 I miejsce [...]

Pasek Filip 61 pkt v

III miejsce – VII Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży, Brok 03.10.2015 III miejsce – Ogólnopolski Turniej Karate IKO, 10.10.2015 Ciechanów II miejsce [...]

Frączyk Kacper -61 pkt ^

II miejsce -XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015 II miejsce – Ogólnopolski  Turniej Karate Kyokushinkai, Brok 03.10.2015 III miejsce – kumite, [...]

Wiktoria Baranowska 60 pkt v

  III miejsce – kumite semi kontakt, XII Ogólnopolski Tórniej, Józefów 27.11.2011 II miejsce – II Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushin w Wyszkowie 20.12.2011 [...]

Parafiński Tomasz 58 pkt ^

II miejsce   – kata , XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 I miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 [...]

Karolina Kowalewska 52 pkt v

II miejsce – VI Ogólnopolski Festiwal Karate, Brok 2012 III miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Ostrów Mazowiecka 16.03.2013 I miejsce – Igrzyska Polonijne [...]

Cydejko Aleksander 49 pkt ^

III miejsce – kumite, Turniej Pomarańczowych Pasów , Zambrów 08.03.2015 III miejsce -XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015 I miejsce – [...]

Daniel Wojdak 47 pkt v

III miejsce w kata – VII Gwiazdkowy Turniej Karate , Ostrów Maz. 15.12.2006 I miejsce w kata – Noworoczny Turniej Karate, Brok 21.01.2007 [...]

Aleksandra Maliszewska 47 pkt v

V miejsce – kumite, Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego, Ostrołęka, 18.05.2008 II miejsce – kumite, V Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego, Michałowice, 08.11.2008 I miejsce – kumite, [...]

Marek Nowak 43 pkt v

III miejsce  – kumite, Ogólnopolski Turniej, Konstancin , 14.12.2008 III miejsce – kumite , III Turniej Mikołajkowy , Brok, 06.12.2009 III miejsce – [...]

Połodziuk Paweł 41 pkt. ^

II miejsce – kumite, IX Turniej gwiazdkowy, Ostrów 17.12. 2009 III miejsce – kumite, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, Ciechanów 16.10.2011 II miejsce – [...]

Patryk Grzeszczuk 35 pkt v

III miejsce – kumite, II Turniej Mikołajkowy, Brok, 06.12.2008 I miejsce – kumite , VI Mistrzostwa Mazowsza, Michałowice 07.11.2009 II miejsce – kumite [...]

Skłodowski Karol 28 pkt –

III miejsce – IV Turniej Radzyńskiego Niedźwiedzia, Radzyń Podlaski 18.12.2013 II miejsce – X Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Dziecka, Ostrów Mazowiecka 01.06.2014 [...]

Kempista Weronika 24 pkt ^

III miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 II miejsce – kumite, Mazowiecka Liga Karate , Ostrołęka  10.06.2017 III [...]

Wilk Wiktoria 24 pkt ^

I miejsce – kumite, XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka 2016 III miejsce – Mazowiecka Liga Karate  Ostrów Maz. /Wyszków 15.01.2017 III [...]

Perzan Zofia 22 pkt v

I miejsce – kumite, XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka 2016 II miejsce – kumite,VIII Ogólnopolski Turniej, Brok  15.10.2016 II miejsce – [...]

Przychodzki Mateusz 20 pkt ^

III miejsce – Mazowiecka Liga Karate  Ostrów Maz. /Wyszków 15.01.2017 II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce [...]

Zdunek Paweł 20 pkt –

III miejsce – kumite,Mistrzostwa Województwa Młodzików, Mazovia Cup Radzymin 29.10.2017 I miejsce – kumite, XIX Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, 24.03.2018 [...]