Zawodnicy

Poniżej lista zawodników uszeregowanych według osiągnięć. Punkty obliczane są na podstawie zasad określonych w dokumencie: ranking klubowy [pdf].
Zawodnicy , którzy nie uzyskali co najmniej 10 punktów będą usuwani z listy po dwóch latach od ostatniego startu.

Przemysław Jachna 15 pkt v

II miejsce – III Turniej Karate Dzieci i Młodzieży, Ostrów Maz. 2.06.2007 III miejsce – kumite -70 kg,Makroregion Wsch., Tomaszów Lub., 20.03.2010 III [...]

Kowalewska Joanna 14 pkt v

III miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Województwa Maz., Józefów 20.02.2016 I miejsce – kumite, Ogólnopolski Turniej , Zambrów 06.03.2016 [...]

Dominika Brzostek 14 pkt v

III miejsce – kumite , VI Mistrzostwa Mazowsza, Michałowice 07.11.2009 III miejsce – kumite, Mistrzostwa Mazowsza,Ostrów Mazowiecka 13.03.2010 III miejsce – kumite dzieci, [...]

Żbik Albert 14 pkt v

V miejsce – kumite l.kontakt, Makroregion Wsch. Tomaszów Lub. 20.03.2010 III miejsce – kumite, senior pełny kontakt, Międzynarodowy Turniej , Białystok 04.12.2010 II [...]

Grzegorzewska Monika 14 pkt v

III miejsce – kumite,Turniej o Puchar Starosty, Mińsk Mazowiecki, 13.04.2008 III miejsce  – kumite, IX Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, 30.11.2008 III [...]

Podbielski Kacper – 14 pkt v

II miejsce – XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015 III miejsce – kumite , Klubowy Turniej Noworoczny , Ostrów Maz. 28.01.2016 [...]

Niebrzegowska Zofia 13 pkt v

II miejsce – kumite, Turniej Pomarańczowych Pasów , Zambrów 08.03.2015 II miejsce – XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015 III miejsce [...]

Klecha Maciej 13 pkt v

III miejsce -kumite, Mazovia Cup, Piaseczno 02.04.2017 I miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Maliszewska Maria 13 pkt v

I miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 III miejsce – kumite, VII Turniej Karate Kyokushin, Ciechanów 7 październik [...]

Pełszyńska Amelia 12 pkt v

II miejsce -XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015 III miejsce -VII Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży, Brok 03.10.2015 III miejsce [...]

Rosiński Jakub 12 pkt ^

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Kwasiborski Adam 11 pkt ^

I miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 I miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 III miejsce – kumite, [...]

Pencak Wiktor 11 pkt –

I miejsce – kumite, XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka 2016 III miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 [...]

Dorosz Franciszek 11 pkt

III miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 I miejsce – kumite, XIV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, Ostrów Mazowiecka 03.06.2018 [...]

Łojek Jakub 10 pkt –

III miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce  – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Krejckant Karol 10 pkt ^

I miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 I miejsce – kumite, Turniej Pierwszego Kroku- I Maz. Liga Karate 2018, Siedlce 18.02.2018 [...]

Kuczyńska Aleksandra 10 pkt –

I miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 II miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Zając Igor – 10 pkt –

II miejsce – Turniej Pomarańczowych Pasów , 08.03.2015 Zambrów II miejsce – V PIASECZYŃSKI TURNIEJ MAZOVIA CUP ,Piaseczno 20.03. 2016   [...]