Zawodnicy

Poniżej lista zawodników uszeregowanych według osiągnięć. Punkty obliczane są na podstawie zasad określonych w dokumencie: ranking klubowy [pdf].
Zawodnicy , którzy nie uzyskali co najmniej 10 punktów będą usuwani z listy po dwóch latach od ostatniego startu.

Wilk Szymon 7 pkt ^

III miejsce – kumite, XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka 2016 I miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 [...]

Frączyk Eryk 7 pkt ^

III miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 II miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 III miejsce – kumite,  [...]

Idzikowski Kacper – 7 pkt v

I miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Sputo Mikołaj 7 pkt v

III miejsce – kumite, XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka 2016 III miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 [...]

Ciach Jakub – 6 pkt ^

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 II miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 [...]

Suchożebrski Szymon 6 pkt v

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Obuchowski Paweł 6 pkt v

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, IX Ogólnopolski Turniej Karate, Brok 18.11.2017 [...]

Wilczyńska Hanna 6 pkt v

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce- kumite, XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Maz. 28.05.2017 [...]

Dobosz Patryk 6 pkt ^

III miejsce –  kumite, IX Ogólnopolski Turniej Karate, Brok 18.11.2017 II miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 [...]

Żółkowski Kamil 6 pkt ^

I miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 III miejsce – kumite, [...]

Głowacka Maja 6 pkt v

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, Mazowiecka Liga Karate ,Mińsk Mazowiecki 01.04.2017 [...]

Dobosz Oliwia , 6 pkt ^

III miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, IX Ogólnopolski Turniej Karate, Brok 18.11.2017 III miejsce [...]

Szydlik Dawid 6 pkt ^

II miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 II miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 [...]

Wyszyńska Eliza 5 pkt

I miejsce – kumite, XVI Mistrzostwa OKKK, 04.01.2018 IV miejsce – kumite, Mazowiecka Liga Karate, Warszawa 15.04.2018 [...]

Sokół Aleksandra 5 pkt v

II miejsce – Turniej Pomarańczowych Pasów , 08.03.2015 Zambrów IV miejsce – kumite, Ogólnopolski Turniej , Zambrów 06.03.2016 [...]

Kordian Kuchta 4 pkt –

III miejsce  – kumite, Klubowy Turniej Noworoczny , Ostrów Maz. 28.01.2016 III miejsce – kumite, Ogólnopolski Turniej , Zambrów 06.03.2016 [...]

Jadczak Teodor 4 pkt –

IV miejsce – kumite, XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate  Kyokushinkai 26.01.2017 III miejsce – kumite, Mazowiecka Liga Karate ,Mińsk Mazowiecki 01.04.2017 [...]