Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

IV Lubawka Cup  09.04.2022

Po raz drugi wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez  Klub Karate w Lubawce. Ponownie również okazał się dla nas startem bardzo obfitym w sukcesy.  Nasi zawodnicy wywalczyli łącznie 14 miejsc medalowych.; Ewa Pasek – złoto   w kata i  srebro w kumite,  Alicja Kwiatkowska  – złoto w kumite i srebro w kata, Kacper Podbielski,  Aleksander Cydejko, Damian Cymerman, i Kacper Zadrożny wywalczyli   pierwsze miejsca w kumite.   Szymon Dziełak , Izabella Trochimiak i  Przemysław Wielądek  sięgnęli po srebro,  Michał Księżopolski , Alicja Jaworska i Julia Rębowska – ci zawodnicy stanęli na trzecim miejscu podium  i otrzymali  brązowe medale.  Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zdobył czwarte miejsce drużynowo.

W zawodach wzięło udział 280 zawodników z 17 klubów  z Polski oraz z Czech.  Organizatorem zawodów był sensei Adam Kopeć  z  Fight Club Lubawka .  Podczas zawodów sensei Radosław  Grabowski pełnił funkcję sędziego.

Start w zawodach w Lubawce był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków   Miasta Ostrów Mazowiecka.