Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Cztery Medale na Mistrzostwach Europy w Rzeszowie dla naszych zawodników!!!!
W minioną sobotę czwórka naszych zawodników wystartowała na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Rzeszowie. wszyscy wrócili z medalami!!!! Magda Baczewska zdobyła mistrzowskie złoto w kumite juniorów mł -50 kg, Julia Skwierczyńska została wicemistrzynią Europy w kategorii juniorek – 50 kg. Dominika Wojewódzka wywalczyła brązowy medal w kategorii juniorek młodszych -55kg. Maciej Grabowski w kata juniorów wywalczył brązowy medal.poziom sportowy turnieju europejskiego był bardzo wysoki i o każdy medal trzeba było ciężko zawalczyć.  W Zawodach wzięło udział 430 zawodników z 14 europejskich państw. Również organizacja zawodów stała na bardzo wysokim poziomie. W tym miejscu chciałbym podziękować sensei Dariuszowi  Burdzie  i shihan Pawłowi Juszczykowi za umożliwienie naszym zawodnikom startu w tej imprezie. Osu!