Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Mistrzostw Polski Open i Kata oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych odbyły się 14 listopada w Katowicach. nasz zawodnik Kacper Frączyk w kategorii junior mł. +65 kg wywalczył brązowy medal. Stoczył trzy walki z których wygrał dwie i dotarł do półfinału. To świetny wynik Kacpra. Również w tej samej kategorii startował Filip Pasek , który stoczył dwa wygrane pojedynki ale startował z dalszej pozycji i nie zajął żadnego punktowanego miejsca. . Aleksander Cydejko w kategorii juniorów mł. -55 kg również bardzo dobrze walczył wygrywając swoje eliminacje jednak przegrał walkę o wejście do półfinału i zajął 5 miejsce, tuż za podium. Weronika Kempista niestety przegrała z dużo cięższą zawodniczką w kategorii juniorek mł. +55 kg .

W kata seniorów startował Maciej Grabowski. Gładko przeszedł eliminacje i dostał się do tury finałowej. Rywalizacja z elitą polskich techników karate to trudne zadanie i niestety musimy zadowolić się ósmym miejscem.

Zawody odbyły się w reżimie sanitarnym, mimo to stały na bardzo dobrym poziomie sportowym. Był to bardzo udany start naszych zawodników. Stoczyli świetne pojedynki.