Mistrzostwa Polski Open Seniorów i Juniorów Młodszych , 12.10.2019 Szczecin

Te zawody nie poszły dla naszych zawodników  najlepiej. Niestety nie zajęliśmy ani jednego miejsca medalowego.  W zawodach brało udział dwoje juniorów młodszych oraz jeden senior.  Batrosz Równy stawiał pierwsze kroki na tak prestiżowej imprezie  i uplasował się w połowie stawki w kata . W jego kategorii startowało 40 zawodników. Podobnie Ewa Pasek  w równie licznej  kategorii. Senior  Maciej Grabowski  startujący z elitą naszych krajowych zawodników również nie zdołał przejść do tury finałowej mimo, że osiągnął bardzo przyzwoite noty.  W jego kategorii startowało 20 zawodników  a nasz zawodnik zajął 10 miejsce.  Niestety  do tury finałowej przechodzi zawsze ośmiu najlepszych .  W kumite startowała  jedynie Ewa Pasek i również w tej konkurencji nie zdołała przebić się do strefy bliskiej podium.  No cóż , czasami jakieś zawody całkowicie nie pójdą , w końcu to były Mistrzostwa Polski.