Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowscy karatecy wywalczyli 4 złote oraz 5 brązowych medali podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Ciechanowa, który odbył się 18 października w Ciechanowie. Po złoto sięgnęli seniorzy Maciej Laskowski oraz Rafał Przesmycki. Pozostałe dwa złote krążki zdobyły dziewczęta – Julia Skwierczyńska – kadetka oraz Roksana Przywoźna , kategoria dzieci.

Trzecie miejsca i brązowe medale przywieźli do Ostrowi Mateusz Matusiak – kat. dzieci, Kuczyńska Anna – kat. dzieci, Baczewska Magda – kadetka, Daria Siwiak – kat. dzieci, Sokół Aleksandra – kadetka.

W turnieju wzięło udział 172 zawodników z 14 klubów . Drużynowo Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zajął 5 miejsce. Ostrowska drużyna pojechała do Ciechanowa pod kierownictwem sensei Tomasza Marcjaniaka a pomagała mu sempai Maria Jasko. W skład drużyny OKKK weszli zawodnicy z sekcji w Ostrowi Mazowieckiej, Małkini, Kosowa Lackiego i Sokołowa Podlaskiego.