Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Udane Mistrzostwa Mazowsza w Kata

8 czerwca聽 odby艂y si臋 w Warszawie zawody Okr臋gowego Zwi膮zku Karate聽 Wojew贸dztwa Mazowieckiego. Turniej rozegrano w technicznej konkurencji聽 kata.聽 Nasz klub reprezentowa艂o聽 7 zawodnik贸w聽 z czego 6 wr贸ci艂o z medalami.聽 Najlepsza okaza艂a si臋 juniorka m艂odsza Ewa Pasek, kt贸ra zaj臋艂a聽 pierwsze miejsce w swojej kategorii,聽 srebro wywalczyli 鈥撀 senior Maciej Grabowski i聽 m艂odziczka Wiktoria P臋dzich, br膮z przypad艂 w udziale聽 seniorce Annie Pliszce, juniorowi m艂odszemu Bartoszowi R贸wnemu oraz kadetowi Tomaszowi Parafi艅skiemu. Tomek mia艂 rekordowo liczn膮聽 kategori臋 鈥 47 zawodnik贸w. Daria Siwiak, juniorka m艂odsza,聽 wywalczy艂a pi膮te miejsce.

By艂y to ostatnie zawody przed wakacjami i jednocze艣nie bardzo udany start naszych zawodnik贸w. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai wywalczy艂 3 miejsce w klasyfikacji dru偶ynowej. W zawodach wzi臋艂o udzia艂 153 zawodnik贸w z 14 klub贸w zrzeszonych w OZKWM. Organizatorem zawod贸w by艂 Mazowiecki Klub Karate Kyokushin prowadzony przez shihan Rafa艂a Tomal臋. Ostrowsk膮 dru偶yn膮 opiekowa艂 si臋 sensei Rados艂aw Grabowski, kt贸ry r贸wnie偶 by艂 s臋dzi膮 podczas rywalizacji senior贸w i junior贸w.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem ci sami zawodnicy wyst膮pili z pokazem聽 podczas Dni Ostrowi Mazowieckiej聽 prezentuj膮c kata , kt贸re przynios艂y im zwyci臋stwa w zawodach.