Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod Patronatem  Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej

 

Po raz kolejny w do naszego miasta  przyjechali młodzi karatecy. Patronat nad turniejem objął burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer. Ponad dwustu zawodników zmierzyło się w kategoriach od dzieci do juniorów  startując zarówno w kumite jak i w kata.

 

Ostrowski turniej stał się  tradycyjnym miejscem zmagań dla  młodych adeptów karate kyokushin  a dla szkoleniowców  zamknięciem sezonu  startów przed wakacjami.

W tym roku  w zmaganiach wzięło udział 207 zawodników z 26 klubów  karate kyokushinkai.           Poziom zawodów był bardzo wysoki.  Startowali  aktualni medaliści  Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, nie zabrakło  aktualnych medalistów i uczestników Mistrzostw Europy w Varnie. W tym roku również  świetną postawę  pokazali nasi zawodnicy drużynowo zajmując  II miejsce, co pokazuje , że poziom szkolenia w klubie jest na dobrym poziomie.

W turnieju wzięły udział  kluby z Łomży, Olsztyna, Zambrowa, Ostrołęki, Olecka, Zielonki, Szczytna,  Jonkowa, Ciechanowa, Iławy, Ostródy, Warszawy, Wyszkowa, Augustowa, Józefowa,  Radzynia Podlaskiego, Broku, Białej Podlaskiej, Krosna,  Bielska Białej,  Leżajska, Przasnysza,  Białegostoku, Chwaszczyna oraz  Ostrowi Mazowieckiej Wyniki_Turniej_Ostrow2016(1)