XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Ostrowi Mazowieckiej

XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod Patronatem  Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej

 

Po raz kolejny w do naszego miasta  przyjechali młodzi karatecy. Patronat nad turniejem objął burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer. Ponad dwustu zawodników zmierzyło się w kategoriach od dzieci do juniorów  startując zarówno w kumite jak i w kata.

 

Ostrowski turniej stał się  tradycyjnym miejscem zmagań dla  młodych adeptów karate kyokushin  a dla szkoleniowców  zamknięciem sezonu  startów przed wakacjami.

W tym roku  w zmaganiach wzięło udział 207 zawodników z 26 klubów  karate kyokushinkai.           Poziom zawodów był bardzo wysoki.  Startowali  aktualni medaliści  Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, nie zabrakło  aktualnych medalistów i uczestników Mistrzostw Europy w Varnie. W tym roku również  świetną postawę  pokazali nasi zawodnicy drużynowo zajmując  II miejsce, co pokazuje , że poziom szkolenia w klubie jest na dobrym poziomie.

W turnieju wzięły udział  kluby z Łomży, Olsztyna, Zambrowa, Ostrołęki, Olecka, Zielonki, Szczytna,  Jonkowa, Ciechanowa, Iławy, Ostródy, Warszawy, Wyszkowa, Augustowa, Józefowa,  Radzynia Podlaskiego, Broku, Białej Podlaskiej, Krosna,  Bielska Białej,  Leżajska, Przasnysza,  Białegostoku, Chwaszczyna oraz  Ostrowi Mazowieckiej Wyniki_Turniej_Ostrow2016(1)