XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai pod patronatem Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej – wyniki

XIII Turniej Karate Kyokushinkai w Ostrowi Mazowieckiej – 28.05.2017
Komunikat końcowy

Semikontakt

1. Dzieci młodsze (dziewczęta) 7 lat – 9 lat – 34 kg

1. Jędrzejewska Zuzanna / Płocki KKKK
2. Pasek Zuzanna / Ostrów Maz.
3. Karaszewska Joanna / Bushi Team
3. Szychulska Natasza / Płocki KKKK

2. Dzieci (dziewczęta) 10 lat – 11 lat + 30 kg

1. ZDUNEK WERONIKA / Radzymiński KKK
2. Pędzich Wiktoria / Ostrów Maz.

3. Kadetki 12 lat – 13 lat – 40 kg

1. GÓRNIAK LAURA / Kaliski KKK
2. Sek Julita / Ostrołęcki KKK
3. Gralak Marlena / Płocki KKKK
3. Waszak Zuzanna / Płocki KKKK

4. Kadetki 12 lat – 13 lat – 45 kg

1. Stankiewicz Ania / KSW KYOKUSHIN
2. Pasek Ewa / Ostrów Maz.
3. Kempista Weronika / Ostrów Maz.

5. Kadetki 12 lat – 13 lat + 45 kg

1. Dąbrowska Zuzanna / KSW Bushi
2. Głowacka Wiktoria / Ciechanowski KKK
3. Kukuć Aleksandra / Ostrołęcki KKK

6. Młodziczki 14 lat – 15 lat – 50 kg

1. Baczewska Magda / Ostrów Maz.
2. Goździewska Małgorzata / Ostrołęcki KKK

7. Młodziczki 14 lat – 15 lat – 55 kg

1. Świerczyńska Marta / Masters Dojo WASW
2. Cyra Alicja / Masters Dojo WASW
3. Trzcińska Nikola / Łomżyński KK

8. Młodziczki 14 lat – 15 lat + 55 kg

1. Cygan Gracja / Masters Dojo WASW
2. Butryn Beata / Ciechanowski KKK
3. Grocholska Zofia / Ostrów Maz.

9. Juniorki 16 lat – 17 lat – 65 kg

1. Krzywnicka Weronika / Ciechanowski KKK
2. Żyła Karolina / Masters Dojo WASW
3. Laskowska Malwina / Ostrów Maz.
3. Sienicka Aleksandra / Masters Dojo WASW

10. Dzieci młodsze (chłopcy) 7 lat – 9 lat – 25 kg

1. SZAŁWIA ADAM / Radzymiński KKK
2. Malec Adam / KSW Włocławek

11. Dzieci młodsze (chłopcy) 7 lat – 9 lat – 30 kg

1. Kamiński Hubert / Łomżyński KK
2. Parafiński Tomasz / Ostrów Maz.
3. Leśniczak Wojtek / KSW KYOKUSHIN
3. Miklaszewski Krzysztof / Płocki KKKK

12. Dzieci (chłopcy) 10 lat – 11 lat – 35 kg

1. Sawka Antoni / KSW Bushi
2. PIEKUT ANTEK / Radzymiński KKK
3. Lipski Wiktor / KSW Bushi
3. Utrata Karol / KSW Bushi

13. Dzieci (chłopcy) 10 lat – 11 lat – 40 kg

1. Michalak Łukasz / Łomżyński KK
2. Dzierżanowski Kacper / Ostrów Maz.
3. SOBIECH WIKTOR / Radzymiński KKK

14. Dzieci (chłopcy) 10 lat – 11 lat – 45 kg

1. Gawarecki Bartłomiej / Łomżyński KK
2. WÓJCIK KUBA / Radzymiński KKK
3. Skibniewski Michał / Ostrów Maz.

15. Dzieci (chłopcy) 10 lat – 11 lat + 45 kg

1. Nojek Jakub / KSW Bushi
2. Frączyk Kacper / Ostrów Maz.
3. Malinowski Jakub / KSW KYOKUSHIN
3. Pasek Filip / Ostrów Maz.

16. Kadeci 12 lat – 13 lat – 40 kg

1. Kozłowski Igor / Bushi Team
2. Podobiński Arkadiusz / Masters Dojo WASW
3. Brózio Wiktor / Bushi Team
3. Miler Kacper / Brokowski KKK

17. Kadeci 12 lat – 13 lat – 50 kg

1. Pędzich Kuba / Ciechanowski KKK
2. Gębala Oskar / KSW Bushi
3. Idzikowski Kacper / Ostrów Maz.
3. Sozoniuk Jan / Bushi Team

18. Kadeci 12 lat – 13 lat + 50 kg

1. LENKIEWICZ FILIP / Radzymiński KKK
2. Kazimierczak Bartek / KSW KYOKUSHIN
3. SZAŁWIA MICHAŁ / Radzymiński KKK
3. Łojek Jakub / Wyszkowski KKK

19. Młodzicy 14 lat – 15 lat – 50 kg

1. Debizov Akhmed / Łomżyński KK
2. Bilwin Jan / Ostrów Maz.
3. Majchrzak Mateusz / KSW Bushi
3. Suchożebrski Maciej / Ostrów Maz.

20. Młodzicy 14 lat – 15 lat – 55 kg
1. Niziński Szymon / Ostrołęcki KKK
2. Kukuć Mateusz / Ostrołęcki KKK
3. Suchożebrski Szymon / Ostrów Maz.
3. Szlachetka Piotr / Ostrołęcki KKK

21. Młodzicy 14 lat – 15 lat – 60 kg

1. Kisiel Kamil / KSW Bushi
2. MARCHLIK DAMIAN / Radzymiński KKK

22. Młodzicy 14 lat – 15 lat + 60 kg

1. Kraśniak Jakub / Ciechanowski KKK
2. Niziński Jakub / Ostrołęcki KKK
3. WÓJCIK KACPER / Radzymiński KKK

23. Juniorzy 16 lat – 17 lat – 60 kg

1. Szulęcki Rafał / Brokowski KKK
2. Kornacki Tomasz / KSW Włocławek

24. Juniorzy 16 lat – 17 lat – 70 kg

1. Klecha Maciej / Ostrów Maz.
2. Chachuła Kacper / Kaliski KKK

25. Juniorzy 16 lat – 17 lat – 75 kg

1. Korzeniewski Jakub / KSW Włocławek
2. Janowski Emil / KSW Włocławek

26. Juniorzy 16 lat – 17 lat + 75 kg

1. Jelonek Krzysztof / Masters Dojo WASW
2. PACHULSKI KUBA / Radzymiński KKK

I krok

27. Dzieci młodsze (dziewczęta) 7 lat – 9 lat – 25 kg

1. Słomka Oliwia *(07) / Masters Dojo WASW
2. Kuczyńska Aleksandra / Ostrów Maz
3. Karaszewska Magda / Bushi Team
3. Wilk Wiktoria / Ostrów Maz

28. Dzieci młodsze (dziewczęta) 7 lat – 9 lat + 30 kg

1. Okrasa Róża / Ciechanowski KKK
2. Simińska Gabrysia / Ciechanowski KKK
3. Cimoch Aleksandra / Ostrów Maz
3. Wilczyńska Hanna / Wyszkowski KKK

29. Dzieci (dziewczęta) 10 lat – 11 lat + 30 kg

1. Maria Maliszewska/ Ostrów Maz.
2. Kicińska Amanda / Ciechanowski KKK
3. Arnal Oliwia / Wyszkowski KKK
3. Gzieło Karolina / Masters Dojo WASW

30. Dzieci młodsze (chłopcy) 7 lat – 9 lat – 25 kg

1. JAWOROWICZ ANDRZEJ / Kaliski KKK
2. Rejnhard Patryk / Łomżyński KK
3. Tetkowski Michał / Ciechanowski KKK
3. Tomczak Miłosz / Ciechanowski KKK

31. Dzieci młodsze (chłopcy) 7 lat – 9 lat – 30 kg

1. Karwowski Igor / Masters Dojo WASW
2. Szynkiewicz Krzysztof / Masters Dojo WASW
3. Leszczyński Igor / Augustowski KKK
3. Milicki Lubomir / Bushi Team

32. Dzieci młodsze (chłopcy) 7 lat – 9 lat – 35 kg

1. Ostapowicz Michał / Augustowski KKK
2. Sokołowski Marcin / Brokowski KKK
3. Mierzejewski Patryk / Łomżyński KK
3. Rosiński Jakub / Wyszkowski KKK

33. Dzieci młodsze (chłopcy) 7 lat – 9 lat + 35 kg

1. Stelmach Mateusz / Ostrów Maz
2. Wojcieszkiewicz Igor / Wyszkowski KKK
3. IWAŃCZYK JAN / Kaliski KKK

34. Dzieci (chłopcy) 10 lat – 11 lat – 40 kg

1. Dunikowski Mikołaj / Ciechanowski KKK
2. Sieńko Maciej / Augustowski KKK
3. Niewiadomski Kamil / Ciechanowski KKK
3. Olszewski Mikołaj / Ciechanowski KKK

35. Dzieci (chłopcy) 10 lat – 11 lat – 45 kg

1. Masiewicz Fabian / Augustowski KKK
2. KOWALCZYK KACPER / Kaliski KKK
3. Dwornicki Michał / Bushi Team
3. SOWIŃSKI JAKUB / Kaliski KKK

Kata

36. Kata dziewcząt

1. Krzywnicka Weronika / Ciechanowski KKK
2. ZDUNEK WERONIKA / Radzymiński KKK
3. Pasek Ewa / Ostrów Maz

37. Kata chłopców


1. Grabowski Maciej / Ostrów Maz
2. Pędzich Kuba / Ciechanowski KKK
3. Niziński Jakub / Ostrołęcki KKK

Klasyfikacja drużynowa

1. Ostrów Mazowiecka
2. Ciechanowski KKK
3. Masters Dojo WASW
4. Radzymiński KKK
5. KSW Bushi
6. Łomżyński KK
7. Ostrołęcki KKK
8. Kaliski KKK
9. Augustowski KKK
10. KSW Włocławek
11. Wyszkowski KKK
12. Bushi Team
13. KSW KYOKUSHIN
14. Brokowski KKK
15. Płocki KKKK

Liczba zawodników: 160
Liczba Klubów: 15
Sędzia główny: shihan Jan Mazurkiewicz 5 dan