XIII Turniej Karate Kyokushin w Ostrowi Mazowieckiej 28.05.2017- niedziela (lista startowa)

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai  zaprasza na kolejną edycję zawodów w Ostrowi Mazowieckiej. W turnieju będą mogły wziąć udział  zaproszone kluby, w tym roku również członkowie Okręgowego Związku Karate. Rejestracja dostępna będzie pod adresem  www.karate-ostrow.pl/zawody/ , login oraz , hasło można otrzymać mailowo lub telefonicznie  po wcześniejszym kontakcie z sensei Radkiem ( 607603430, kyokushin_ostrowmaz@poczta.onet.pl )

Zapraszamy do Ostrowi Mazowieckiej !!!

Osu!


Lista startowa

płeć nazwisko i imię rocznik wiek waga kumite kata
1. m Leszczyński Igor 2008 9lat 29kg [I krok] Augustowski KKK
2. m Masiewicz Fabian 2006 11lat 44kg [I krok] Augustowski KKK
3. m Ostapowicz Michał 2008 9lat 34kg [I krok] Augustowski KKK
4. m Sieńko Maciej 2007 10lat 29kg [I krok] Augustowski KKK
5. m Miler Kacper 2004 13lat 40kg [semikontakt] Brokowski KKK
6. m Sokołowski Marcin 2008 9lat 32kg [I krok] Brokowski KKK
7. m Szulęcki Rafał 2000 17lat 55kg [semikontakt] Brokowski KKK
8. k Czaplińska Aleksandra 2005 12lat 37kg [semikontakt] Bushi Team
9. k Karaszewska Joanna 2008 9lat 24kg [semikontakt] Bushi Team
10. k Karaszewska Magda 2010 7lat 22kg [I krok] Bushi Team
11. m Bilski Mateusz 2007 10lat 30kg [I krok] Bushi Team
12. m Brózio Wiktor 2005 12lat 37kg [semikontakt] Bushi Team
13. m Dwornicki Michał 2007 10lat 41kg [I krok] Bushi Team
14. m Kozłowski Igor 2005 12lat 34kg [semikontakt] Bushi Team
15. m Kozłowski Olgierd 2003 14lat 49kg [semikontakt] Bushi Team
16. m Lewandowski Filip 2008 9lat 24kg [I krok] Bushi Team
17. m Milicki Lubomir 2008 9lat 28kg [I krok] Bushi Team
18. m Sozoniuk Jan 2005 12lat 45kg [semikontakt] Bushi Team
19. k Butryn Beata 2002 15lat 57kg [semikontakt] Ciechanowski KKK
20. k Głowacka Wiktoria 2004 13lat 54kg [semikontakt] Ciechanowski KKK
21. k Kicińska Amanda 2007 10lat 32kg [I krok] Ciechanowski KKK
22. k Krzywnicka Weronika 2001 16lat 51kg [semikontakt] [Kata] Ciechanowski KKK
23. k Okrasa Róża 2008 9lat 35kg [I krok] Ciechanowski KKK
24. k Simińska Gabrysia 2008 9lat 38kg [I krok] Ciechanowski KKK
25. m Dunikowski Mikołaj 2007 10lat 38kg [I krok] Ciechanowski KKK
26. m Kraśniak Jakub 2002 15lat 71kg [semikontakt] Ciechanowski KKK
27. m Niewiadomski Kamil 2007 10lat 32kg [I krok] Ciechanowski KKK
28. m Obrębski Karol 2005 12lat 74kg [semikontakt] Ciechanowski KKK
29. m Olszewski Mikołaj 2007 10lat 33kg [I krok] Ciechanowski KKK
30. m Pawikowski Kacper 2003 14lat 55kg [semikontakt] [Kata] Ciechanowski KKK
31. m Pędzich Kuba 2004 13lat 50kg [semikontakt] [Kata] Ciechanowski KKK
32. m Pielech Wojciech 2005 12lat 30kg [semikontakt] Ciechanowski KKK
33. m Tetkowski Michał 2009 8lat 24kg [I krok] Ciechanowski KKK
34. m Tetkowski Karol 2009 8lat 21kg [I krok] Ciechanowski KKK
35. m Tomczak Miłosz 2008 9lat 25kg [I krok] Ciechanowski KKK
36. m Urbański Mikołaj 2010 7lat 22kg [I krok] Ciechanowski KKK
37. k GÓRNIAK LAURA 2004 13lat 39kg [semikontakt] Kaliski KKK
38. m Chachuła Kacper 2000 17lat 68kg [semikontakt] Kaliski KKK
39. m IWAŃCZYK JAN 2008 9lat 43kg [I krok] Kaliski KKK
40. m JAWOROWICZ ANDRZEJ 2008 9lat 22kg [I krok] Kaliski KKK
41. m KOWALCZYK KACPER 2006 11lat 42kg [I krok] Kaliski KKK
42. m MIELCZAREK JAKUB 2010 7lat 21kg [I krok] Kaliski KKK
43. m SOWIŃSKI JAKUB 2006 11lat 42kg [I krok] Kaliski KKK
44. k Dąbrowska Zuzanna 2004 13lat 49kg [semikontakt] KSW Bushi
45. m Augustynowicz Piotr 2008 9lat 37kg [semikontakt] KSW Bushi
46. m Gębala Oskar 2004 13lat 49kg [semikontakt] KSW Bushi
47. m Gębala Jakub 2006 11lat 39kg [semikontakt] KSW Bushi
48. m Kisiel Kamil 2003 14lat 59kg [semikontakt] KSW Bushi
49. m Lipski Wiktor 2007 10lat 35kg [semikontakt] KSW Bushi
50. m Nojek Jakub 2006 11lat 46kg [semikontakt] KSW Bushi
51. m Polak Błażej 2010 7lat 23kg [semikontakt] KSW Bushi
52. m Sawka Antoni 2007 10lat 33kg [semikontakt] KSW Bushi
53. m Sobiczewski Bartosz 2005 12lat 39kg [semikontakt] KSW Bushi
54. m Soboń Wojciech 2005 12lat 44kg [semikontakt] KSW Bushi
55. m Utrata Karol 2006 11lat 33kg [semikontakt] KSW Bushi
56. m Żebrowski Maciej 2004 13lat 43kg [semikontakt] KSW Bushi
57. k Stankiewicz Ania 2004 13lat 43kg [semikontakt] [kata synch.] KSW KYOKUSHIN
58. m Kazimierczak Bartek 2004 13lat 53kg [semikontakt] [kata synch.] KSW KYOKUSHIN
59. m Leśniczak Mateusz 2005 12lat 48kg [semikontakt] KSW KYOKUSHIN
60. m Leśniczak Wojtek 2008 9lat 30kg [semikontakt] KSW KYOKUSHIN
61. m Malinowski Jakub 2007 10lat 49kg [semikontakt] [kata synch.] KSW KYOKUSHIN
62. m Janowski Emil 1999 <18 75kg [semikontakt] KSW Włocławek
63. m Kornacki Tomasz 2001 16lat 59kg [semikontakt] KSW Włocławek
64. m Korzeniewski Jakub 1999 <18 74kg [semikontakt] KSW Włocławek
65. m Malec Adam 2009 8lat 23kg [semikontakt] KSW Włocławek
66. k Trzcińska Nikola 2002 15lat 53kg [semikontakt] Łomżyński KK
67. k Zabielska Karolina 2005 12lat 34kg [semikontakt] Łomżyński KK
68. m Debizov Akhmed 2003 14lat 40kg [semikontakt] Łomżyński KK
69. m Dzierzgowski Oliwier 2005 12lat 63kg [semikontakt] Łomżyński KK
70. m Gawarecki Bartłomiej 2007 10lat 41kg [semikontakt] Łomżyński KK
71. m Gawarecki Maciej 2010 7lat 22kg [I krok] Łomżyński KK
72. m Kamiński Hubert 2008 9lat 28kg [semikontakt] Łomżyński KK
73. m Michalak Łukasz 2006 11lat 36kg [semikontakt] Łomżyński KK
74. m Mierzejewski Patryk 2008 9lat 35kg [I krok] Łomżyński KK
75. m Rejnhard Patryk 2009 8lat 25kg [I krok] Łomżyński KK
76. m Rzońca Ignacy 2009 8lat 28kg [I krok] Łomżyński KK
77. m Samborski Maciej 2006 11lat 55kg [semikontakt] Łomżyński KK
78. k Cygan Gracja 2003 14lat 58kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
79. k Cyra Alicja 2003 14lat 55kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
80. k Gzieło Karolina 2007 10lat 39kg [I krok] Masters Dojo WASW
81. k Sienicka Aleksandra 2000 17lat 49kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
82. k Świerczyńska Marta 2003 14lat 55kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
83. k Szczepańska Gabrliela 2009 8lat 23kg [I krok] Masters Dojo WASW
84. k Słomka Oliwia *(07) 2008 9lat 25kg [I krok] Masters Dojo WASW
85. k Żyła Karolina 2000 17lat 61kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
86. m Jelonek Krzysztof 1999 <18 85kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
87. m Karwowski Igor 2009 8lat 30kg [I krok] Masters Dojo WASW
88. m Podobiński Arkadiusz 2004 13lat 39kg [semikontakt] Masters Dojo WASW
89. m Strzelecki Bartłomiej 2009 8lat 25kg [I krok] Masters Dojo WASW
90. m Szynkiewicz Krzysztof 2010 7lat 29kg [I krok] Masters Dojo WASW
91. k Goździewska Małgorzata 2002 15lat 48kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
92. k Kukuć Aleksandra 2005 12lat 48kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
93. k Sek Julita 2005 12lat 36kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
94. m Duszak Norbert 2001 16lat 64kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
95. m Goździewski Piotr 2006 11lat 33kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
96. m Kukuć Mateusz 2003 14lat 53kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
97. m Niziński Jakub 2002 15lat 64kg [semikontakt] [Kata] Ostrołęcki KKK
98. m Niziński Szymon 2002 15lat 54kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
99. m Szlachetka Piotr 2003 14lat 53kg [semikontakt] Ostrołęcki KKK
100. m Wekweit Patryk 2003 14lat 34kg [semikontakt] [Kata] Ostrołęcki KKK
101. k Baczewska Magda 2002 15lat 45kg [semikontakt] Ostrów Maz
102. k Buczyńska Julia 2002 15lat 54kg [semikontakt] Ostrów Maz
103. k Cimoch Aleksandra 2008 9lat 32kg [I krok] Ostrów Maz
104. k Grocholska Zofia 2003 14lat 60kg [semikontakt] Ostrów Maz
105. k Kempista Weronika 2005 12lat 43kg [semikontakt] Ostrów Maz
106. k Kuczyńska Aleksandra 2009 8lat 23kg [I krok] Ostrów Maz
107. k Kuczyńska Anna 2003 14lat 44kg [semikontakt] Ostrów Maz
108. k Laskowska Malwina 1999 <18 55kg [semikontakt] Ostrów Maz
109. k Maliszewska Maria 2006 11lat 43kg [I krok] Ostrów Maz
110. k Pasek Ewa 2004 13lat 43kg [semikontakt] [Kata] Ostrów Maz
111. k Pasek Zuzanna 2009 8lat 26kg [semikontakt] Ostrów Maz
112. k Pędzich Wiktoria 2006 11lat 39kg [semikontakt] [Kata] Ostrów Maz
113. k Siwiak Daria 2002 15lat -kg [Kata] Ostrów Maz
114. k Wilk Wiktoria 2008 9lat 20kg [I krok] Ostrów Maz
115. k Wojewódzka Dominika 2002 15lat 50kg [semikontakt] Ostrów Maz
116. m Bilwin Jan 2002 15lat 50kg [semikontakt] Ostrów Maz
117. m Cydejko Aleksander 2006 11lat 31kg [semikontakt] Ostrów Maz
118. m Dzierżanowski Kacper 2006 11lat 38kg [semikontakt] Ostrów Maz
119. m Frączyk Kacper 2006 11lat 58kg [semikontakt] Ostrów Maz
120. m Grabowski Maciej 2000 17lat 56kg [Kata] Ostrów Maz
121. m Idzikowski Kacper 2004 13lat 42kg [I krok] Ostrów Maz
122. m Jadczak Teodor 2008 9lat 37kg [I krok] Ostrów Maz
123. m Klecha Maciej 2001 16lat 70kg [semikontakt] Ostrów Maz
124. m Mariański Mateusz 2006 11lat 31kg [semikontakt] Ostrów Maz
125. m Parafiński Tomasz 2008 9lat 29kg [semikontakt] [Kata] Ostrów Maz
126. m Pasek Filip 2006 11lat 54kg [semikontakt] Ostrów Maz
127. m Pencak Wiktor 2006 11lat 35kg [semikontakt] Ostrów Maz
128. m Peła Szymon 2009 8lat 30kg [I krok] Ostrów Maz
129. m Przychodzki Mateusz 2005 12lat 47kg [semikontakt] Ostrów Maz
130. m Siwiak Paweł 2010 7lat 26kg [I krok] Ostrów Maz
131. m Skibniewski Michał 2006 11lat 44kg [semikontakt] Ostrów Maz
132. m Stelmach Mateusz 2008 9lat 36kg [I krok] Ostrów Maz
133. m Suchożebrski Maciej 2003 14lat 49kg [semikontakt] Ostrów Maz
134. m Suchożebrski Szymon 2003 14lat 52kg [semikontakt] Ostrów Maz
135. m Szydlik Dawid 2009 8lat 28kg [I krok] Ostrów Maz
136. m Żółkowski Kamil 2010 7lat 24kg [I krok] Ostrów Maz
137. k Gralak Marlena 2004 13lat 39kg [semikontakt] Płocki KKKK
138. k Jędrzejewska Zuzanna 2008 9lat 33kg [semikontakt] [Kata] Płocki KKKK
139. k Szychulska Natasza 2009 8lat 23kg [semikontakt] Płocki KKKK
140. k Waszak Zuzanna 2004 13lat 31kg [semikontakt] Płocki KKKK
141. m Kowalski Dawid 2005 12lat 36kg [semikontakt] Płocki KKKK
142. m Miklaszewski Krzysztof 2008 9lat 28kg [semikontakt] Płocki KKKK
143. k SZEWCZUK PAULINA 2002 15lat 55kg [semikontakt] Radzymiński KKK
144. k ZDUNEK WERONIKA 2006 11lat 45kg [semikontakt] [Kata] Radzymiński KKK
145. m BIELEC KACPER 2006 11lat 33kg [semikontakt] Radzymiński KKK
146. m LENKIEWICZ FILIP 2004 13lat 53kg [semikontakt] [Kata] Radzymiński KKK
147. m MARCHLIK DAMIAN 2002 15lat 57kg [semikontakt] [Kata] Radzymiński KKK
148. m NIKODEMCZUK MATEUSZ 2004 13lat 50kg [semikontakt] Radzymiński KKK
149. m PACHULSKI KUBA 2000 17lat 92kg [semikontakt] Radzymiński KKK
150. m PIEKUT ANTEK 2007 10lat 35kg [semikontakt] Radzymiński KKK
151. m SOBIECH WIKTOR 2007 10lat 38kg [semikontakt] Radzymiński KKK
152. m SZAŁWIA MICHAŁ 2004 13lat 54kg [semikontakt] Radzymiński KKK
153. m SZAŁWIA ADAM 2008 9lat 24kg [semikontakt] Radzymiński KKK
154. m WÓJCIK KACPER 2002 15lat 94kg [semikontakt] [Kata] Radzymiński KKK
155. m WÓJCIK KUBA 2006 11lat 41kg [semikontakt] Radzymiński KKK
156. k Arnal Oliwia 2007 10lat 40kg [I krok] Wyszkowski KKK
157. k Milewska Wiktoria 2007 10lat 36kg [I krok] Wyszkowski KKK
158. k Wilczyńska Hanna 2010 7lat 35kg [I krok] Wyszkowski KKK
159. m Bzura Paweł 2009 8lat 41kg [I krok] Wyszkowski KKK
160. m Kołakowski Filip 2008 9lat 27kg [I krok] Wyszkowski KKK
161. m Kuchta Kordian 2007 10lat 32kg [semikontakt] [Kata] Wyszkowski KKK
162. m Rosiński Jakub 2009 8lat 31kg [I krok] Wyszkowski KKK
163. m Wojcieszkiewicz Igor 2008 9lat 40kg [I krok] Wyszkowski KKK
164. m Łojek Jakub 2004 13lat 75kg [semikontakt] Wyszkowski KKK