XVI. Mistrzostwa Klubu już za nami ! :) Wyniki

Kolejny turniej klubowy właśnie za nami !!! Narodzili się kolejni  mistrzowie 🙂 Wkrótce pełna relacja oraz wyniki oraz oczywiście galeria zdjęć. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, sędziom i rodzicom za wspaniałą postawę. To był ekscytujący wieczór, pełen wspaniałych walk i pokazów kata!!  Osu!

WYNIKI

XVI . Mistrzostw Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai

Kata dziewcząt

  1. 1. Pasek Ewa
  2. 2. Pędzich Wiktoria
  3. 3. Dobosz Oliwia

Kata chłopców

  1. Parafiński Tomasz
  2. Cydejko Aleksander
  3. Kujanek Karol
  4. Kujanek Aleksander
  5. Pazgier Wiktor

Walka na tarczy

  1. Wyszomirski Wiktor

Kumite dziewcząt 2010-2013 lekka

  1.       1. Jankowska Maja
  2.       2. Chylińska Amelia

Kumite dziewcząt 2011-2008

  1. Wilk Wiktoria
  2. Jankowska Wiktoria

Kumite dziewcząt 2009

  1. Pasek Zuzanna
  2. Pazgier Alicja

Kumite dziewcząt 2007

  1. Wyszyńska Eliza
  2. Pisarek Wiktoria

Kumite dziewcząt 2006-2007 ciężka

  1. Pędzich Wiktoria
  2. Połodziuk Maria
  3. Dobosz Oliwia

Kumite dziewcząt 2005-2008

  1. Toczyska Nicola
  2. Ostatek Alicja

Kumite dziewcząt 2005-2004

  1. Pasek Ewa
  2. Kempista Weronika

Kumite chłopców 2011

  1. Kulesza Antoni
  2. Wysocki Wiktor

Kumite chłopców 2010 lekka

  1. Kwasiborski Adam
  2. Dobosz Patryk
  3. Szczepanik Tomasz, Szwaczyk Wiktor

Kumite chłopców 2010 ciężka

  1. Krejckant Karol
  2. Wędzik Tobiasz
  3. Wątróbski Kacper, Żółkowski Kamil

Kumite chłopców 2009 średnia

  1. Kujanek Karol
  2. Szydlik Dawid
  3. Dorosz Franciszek, Jankowski Kacper

Kumite chłopców 2009 ciężka

  1.  Marcjaniak Mikołaj
  2. Rosiński Jakub
  3. Michalski Szymon, Świderski Aleksander

Kumite chłopców 2009 lekka

  1. Szymon Wilk
  2. Wyszyński Bartosz
  3. Szwaczyk Wiktor

Kumite chłopców 2008

  1. Parafiński Tomasz
  2. Ciach Jakub
  3. Stelmach Mateusz

Kumite chłopców 2007

  1. Przychodzki Mateusz
  2. Frączyk Eryk
  3. Pazgier Wiktor, Kujanek Aleksander

Kumite chłopców 2006

  1. Frączyk Kacper
  2. Dzierżanowski Kacper
  3. Pasek Filip,  Cydejko Aleksander

Kumite chłopców 2005

  1.  Skłodowski Karol
  2. Rzochowski Mateusz
  3. Równy Bartosz

Najlepsi zawodnicy turnieju

Parafiński Tomasz, Ewa Pasek