Radgowski Mikołaj 525 pkt –

  • I miejsce – kumite, II Turniej Mikołajkowy, Brok, 06.12.2008
  • III miejsce – kumite, V Turniej z Okazji Dnia Dziecka, Ostrów Maz.06.06.2009
  • I miejsce – kumite , VI Mistrzostwa Mazowsza, Michałowice 07.11.2009
  • I miejsce – kumite , III Turniej Mikołajkowy , Brok, 06.12.2009
  • II miejsce – kumite, II Ogólnopolski Turniej Kadetów Mł. i Dzieci , Konstancin 05.12.2009
  • I miejsce – kumite, IX Gwiazdkowy Turniej Karate, Ostrów Maz. 17.12.2009
  • II miejsce – kata, IX Gwiazdkowy Turniej Karate, Ostrów Maz. 17.12.2009
  • III miejsce – kumite, Mistrzostwa Mazowsza, Mińsk Mazowiecki , 9.05.2010
  • III miejsce – kumite, Ogólnopolski Turniej z Okazji 30 lecia AKKK, 02.10.2010, Augustów
  • I miejsce – kumite, VII Mistrzostwa Mazowsza, Michałowice 23.10.2010.
  • I miejsce – kumite kadet, IKO Mazovia Cup, Józefów 9.04.2011
  • II miejsce – kumite kadet, The 3rd ICT Prague 07.05.2011
  • I miejsce – kumite,Okręgowe Mistrzostwa Mazowsza, Warszawa 22.05.2011
  • I miejsce – kumite  kadetów, VIII Ogólnopolski Turniej, Mistrzostwa Mazowsza IKO , Ostrów Maz. 28.05.2011
  • I miejsce – kumite kadetów, Austrian Open, Wiedeń 12.06.2011
  • I miejsce – kumite,II Ogólnopolski Turniej, Radzyń Podlaski 22.10.2011
  • I miejsce – kumite , II Kyokushin Cup, Wołomin 19.11.2011
  • III miejsce – kumite semi kontakt – 70 kg , Mistrzostwa Województwa , OZKWM Radzymin 29.02.2012
  • I miejsce – kumite, młodzik +60 kg, II Turniej Karate Kyokushinkai IKO Mazovia Cup 17.03.2012
  • I miejsce – kumite młodzików,4Th INTERNATIONAL CHILDREN TOURNAMENT, PRAGA, CZECHY 05.05.2012
  • I miejsce  – Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Dziecka , Ostrów Mazowiecka 2012
  • I miejsce – III Turniej Radzyńskiego Niedźwiedzia , Radzyń Podlaski 20.10.2012
  • III miejsce – Kyokushin Cup, Zielonka 4.11.2012
  • I miejsce – IX Puchar Polski Juniorów , Gubin 2012
  • I miejsce – Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików, Ostrów Mazowiecka 16.03.2013
  • III miejsce –  MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW , KATOWICE, POLSKA 2013
  • I miejsce – XIV Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów 2013
  • III miejsce – Puchar Polski Juniorów Ząbkowice Śląskie  23.11.2013
  • I miejsce –  Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, Zamość 2014
  • I miejsce – Mazovia Cup, Józefów 2014
  • III miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW, VARNA , BUŁGARIA 2014
  • I miejsce – Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Dziecka , Ostrów Mazowiecka
  • II miejsce- Mistrzostwa Polski Juniorów, Koszalin 2014
  • III miejsce – MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW, SOSNOWIEC, POLSKA 2014
  • I miejsce – VI Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Rudniku n/Sanem
  • III miejsce – kumite, junior, Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego,  Ostrołęka 22.03.2015
  • II miejsce – XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015
  • III miejsce – kata synchroniczne , XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, Ostrów Mazowiecka 31.05.2015
  • III miejsce – V IKO Galizia Cup, Leżajsk 28.09.2015
  • II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, -75 kg, Wieliczka 2015
  • VIII miejsce – Puchar Europy Juniorów, Katowice  2015
  • III miejsce – Puchar Polski Juniorów, Gdańsk 2015