Życzenia świąteczne i noworoczne od Kancho Peter Chong, IKA Kyokushinryu

Do wszystkich członków IKAK,

Osu!

Wkrótce zbliżamy się do końca bezprecedensowego roku. Jest to również ta pora roku, w której wiele osób obchodzi Święta Bożego Narodzenia lub szczęśliwy sezon, z którym tak bardzo kojarzymy się zimą.

Jednak nie jest to zwykły rok, jaki znamy. W tym roku stanęliśmy przed tak wieloma wyzwaniami, które wystawiły na próbę wolę i determinację naszej organizacji i członka na całym świecie. Od zarażenia, do konfrontacji z blokadą, a nawet zamknięciem Dojo, walczyliśmy przez długi, ciężki rok bez jasnego wglądu w rozwiązania.

 Ale nasza wiara i jedność w IKA pozwoliła nam pokonać wiele z tych trudności. Dzięki wysiłkom naszych oddziałów w utrzymaniu komunikacji i szkolenia online, a nawet turnieju online z członkami. I pomagać sobie nawzajem, o ile to możliwe.

 W związku z ostatnimi wiadomościami o drugiej fali i ostrzejszych restrykcjach, które mają miejsce w dużej części Europy, wzywam wszystkich do poważnego przyjrzenia się tej sprawie i przestrzegania wytycznych władz lokalnych. Ponieważ wiele zaplanowaliśmy na 2021 r., Wszyscy musimy być bezpieczni i być na to przygotowani, gdy rozwiązanie okaże się dla nas dobre.

Możemy nie być w stanie obchodzić Bożego Narodzenia tak, jak kiedyś, ale Boże Narodzenie zawsze będzie, o ile będziemy trzymać się razem serce przy sercu i utrzymywać ducha radości i szczęścia z innymi ludźmi.

 Pamiętając o naszym rdzeniu: Osu no Seishin !.

 Dbaj o siebie i bądź bezpieczny.

W imieniu kierownictwa IKAK życzymy wszystkim Wesołych Świąt i dostatniego 2021 roku.

 Kancho Peter Chong

Osu!