Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Do wszystkich członków IKAK,

Osu!

Wkrótce zbliżamy się do końca bezprecedensowego roku. Jest to również ta pora roku, w której wiele osób obchodzi Święta Bożego Narodzenia lub szczęśliwy sezon, z którym tak bardzo kojarzymy się zimą.

Jednak nie jest to zwykły rok, jaki znamy. W tym roku stanęliśmy przed tak wieloma wyzwaniami, które wystawiły na próbę wolę i determinację naszej organizacji i członka na całym świecie. Od zarażenia, do konfrontacji z blokadą, a nawet zamknięciem Dojo, walczyliśmy przez długi, ciężki rok bez jasnego wglądu w rozwiązania.

 Ale nasza wiara i jedność w IKA pozwoliła nam pokonać wiele z tych trudności. Dzięki wysiłkom naszych oddziałów w utrzymaniu komunikacji i szkolenia online, a nawet turnieju online z członkami. I pomagać sobie nawzajem, o ile to możliwe.

 W związku z ostatnimi wiadomościami o drugiej fali i ostrzejszych restrykcjach, które mają miejsce w dużej części Europy, wzywam wszystkich do poważnego przyjrzenia się tej sprawie i przestrzegania wytycznych władz lokalnych. Ponieważ wiele zaplanowaliśmy na 2021 r., Wszyscy musimy być bezpieczni i być na to przygotowani, gdy rozwiązanie okaże się dla nas dobre.

Możemy nie być w stanie obchodzić Bożego Narodzenia tak, jak kiedyś, ale Boże Narodzenie zawsze będzie, o ile będziemy trzymać się razem serce przy sercu i utrzymywać ducha radości i szczęścia z innymi ludźmi.

 Pamiętając o naszym rdzeniu: Osu no Seishin !.

 Dbaj o siebie i bądź bezpieczny.

W imieniu kierownictwa IKAK życzymy wszystkim Wesołych Świąt i dostatniego 2021 roku.

 Kancho Peter Chong

Osu!