Coroczny Turniej Mikołajkowy w Ostrowskim Klubie Karate Kyokushinkai , 11.12.2025
W tym roku 54 najmłodszych członków OKKK stanęło do rywalizacji w mini turnieju zorganizowanym tradycyjnie w okresie przedświątecznym. Najmłodsi rywalizowali w trzech konkurencjach: najsilniejsze kopnięcie, walka na tarczy i kumite. Pierwsza konkurencja polegała na uderzeniu w specjalną tarczę , która dokonywała pomiary mocy uderzenia. Walka na tarczy – zawodnicy atakują tarcze treningowe trzymane przez asystentów. Kumite to oczywiście walka z przeciwnikiem. Zabawy i emocji sportowych było bardzo dużo, dopingowali rodzice, dziadkowie i koledzy z klubu. Starsi zawodnicy pełnili role sędziów, było to dla nich szkolenie w tym zakresie. Tradycyjnie na koniec wniesiono tort świąteczny. Turniej Mikołajkowy rozpoczął karierę sportową przyszłych mistrzów.













































































































