Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

II Turnieju o Puchar Burmistrza Góry Kalwarii, 10.05.2025

10 maja 2025 drużyna OKKK wzięła udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Góry Kalwarii. Mocne zawody zgromadziły 204 zawodników z piętnastu klubów Karate Kyokushin oraz Oyama Karate.  Drużyna  OKKK wywalczyła 13 miejsc na podium. Emilia Gumowska- złoto w kata i kumite, Franciszek Dorosz- złoto w kata i srebro w kumite , Amelia Kukuć – srebro w kata  i srebro w kumite, Damian Cymerman – złoto w kumite,  Piotr Księżopolski- srebro w kumite, Sebastian Elert – srebro w kumite, Adam Kwasiborski – brąz w kata, Antonina Napora- brąz w kumite,  Adam Rostkowski i Wiktor Kraszewski- brąz w kumite. To kolejny sprawdzian nowego pokolenia zawodników w OKKK, który bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Funkcję sędziego maty pełnił sensei Radosław Grabowski