Ostatni wyjazdowy turniej OKKK
6 grudnia w Narewce odbył się Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez shihan Piotra Sawickiego z Białegostoku. W turnieju wzięło udział 108 zawodników z 8 klubów karate kyokushin, shinkyokushin i Oyama karate z Podlasia i Mazowsza. Wśród ekip znalazła się również trzynastoosobowa drużyna z Ostrowi Mazowieckiej. Wszyscy nasi zawodnicy stanęli na podium. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Aleksandra Kwasiborska, Miłosz Kulesza, Emilia Gumowska , Anna Hul, Zofia Księżopolska, Piotra Księżopolski, Michał Księżopolski, Przemysław Wielądek. Po srebro sięgnęli: Antonina Napora, Sebastian Kulesza, Franciszek Dorosz, Aleksander Prokopczuk. Brąz wywalczył Wiktor Kraszewski.
Turniej odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze . Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Narewce i Wójt Gminy Narewka.
























