Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostatni wyjazdowy turniej OKKK

6 grudnia w Narewce odbył się Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez shihan Piotra Sawickiego  z Białegostoku.  W turnieju wzięło udział 108 zawodników z 8  klubów karate kyokushin, shinkyokushin  i Oyama karate  z Podlasia i Mazowsza. Wśród ekip znalazła się również trzynastoosobowa drużyna  z Ostrowi Mazowieckiej. Wszyscy nasi zawodnicy stanęli na podium. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Aleksandra Kwasiborska, Miłosz Kulesza, Emilia Gumowska , Anna Hul, Zofia Księżopolska, Piotra Księżopolski, Michał Księżopolski, Przemysław Wielądek.  Po srebro sięgnęli:  Antonina Napora, Sebastian Kulesza, Franciszek Dorosz, Aleksander Prokopczuk. Brąz wywalczył Wiktor Kraszewski.

Turniej odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze . Gospodarzem  zawodów była Szkoła Podstawowa w Narewce i Wójt Gminy Narewka.