Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostatni turniej w 2020 w jaki wzięli udział  nasi zawodnicy odbył się w Warszawie.  Heros Cup 2020 odbył się na Bemowie. Ze ględów sanitarnych  zawody zostały rozegrane w dwóch turach.  Starsi zawodnicy, seniorzy, juniorzy i młodzicy startowali   przed południem   i ta tura  zgromadziła 100 zawodników ,  po południu 140 dzieci oraz kadetów , W zawodach wzięło udział  19 klubów.

Nasi zawodnicy świetnie zaprezentowali się podczas tych zawodów, szczególnie, że startowało dużo dobrych zawodników.

Pierwsze miejsca zajęli:  Ewa Pasek – juniorka, Magda Baczewska – seniorka, Damian Cymerman – kat. dzieci.

Srebro wywalczyli : Kacper Podbielski – kadet, Aleksander Cydejko  – junior młodszy, Przemysław Wielądek – kadet ,  Jakub Łojek – Junior młodszy, Zofia Grocholska- juniorka

Brązowe medale  zdobyli – Małgorzata Sawicz- kat. Dzieci, Kacper Dzierżanowski – junior młodszy, Julia Parafińska-kadetka, Kacper Pyśk – junior, Natalia Sadlik –juniorka, Adrian Sokół-senior, Sawicz Antoni- kadet.

Ponadto  V miejsce Zuzanna Pasek – kadetka mł.  i Tomasz Parafiński – kadet, Kacper Frączyk – junior młodszy, , VI – Mikołaj Marcjaniak – kadet, VII miejsce – Adam Gościniec i Filip Wilczyński – kadeci.

W zawodach wystartowało 24 zawodników z OKKK. Sensei Radosław Grabowski  przewodniczył składowi sędziowskiemu na jednej z mat, sensei Tomasz Marcjaniak  opiekował się zawodnikami i sekundował  walki .