Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

25 października w Koszalinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów. Nasz klub reprezentowali Mikołaj Radgowski oraz Karol Kuczyński. W turnieju wzięło udział 110 zawodników z 49 klubów. Karol Kuczyński, startujący w kategorii -70 kg, w pierwszej walce przegrał przez wskazanie sędziów swoją walkę. Niestety tym razem musiał uznać wyższość przeciwnika. Mikołaj Radgowski pokonał kolejno zawodnika z Zielonej Góry, Krosna oraz Jastrzębia. Dopiero w finale uległ Grzegorzowi Bartmanowi z Brzozowa. Srebrny medal wicemistrza Polski Juniorów w kategorii -75 kg powędrował w tym roku do Ostrowi Mazowieckiej. Był to bardzo dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, które zbliżają się wielkimi krokami. Zawodnikami opiekował się sensei Radosław Grabowski, który podczas zawodów był również sędzią.