Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Julia Skwierczyńska mistrzynią  województwa !!!

Podczas silnie obsadzonych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego  nasi zawodnicy wywalczyli  6 medali. Najlepiej spisała się juniorka Julia Skwierczyńska, która w swojej kategorii zajęła  pierwsze miejsce. Pozostali zawodnicy , którzy stanęli na podium dotarli do półfinałów i wywalczyli brązowe medale.  Wśród nich znalazła się juniorka Magda Baczewska, młodzik Filip  Pasek, młodzik Eryk Frączyk, młodziczka Weronika Kempista, juniorka młodsza Natalia Sadlik.  Pozostali zawodnicy: Kacper Dzierżanowski, Weronika Pędzich, Jakub Ciach, Tomasz Parafiński, Eliza Wyszyńska, Weronika Parapura, Kinga Sokołowska uplasowali się w ósemkach.

W zawodach wzięło udział  296 zawodników z 26  klubów  zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.  (OZKWM)  Organizatorem zawodów był Bielański Klub karate Kyokushin. Turniej odbył się 23 lutego 2019 w Warszawie.

Opiekunem i sędzią zawodników z OKKK podczas zawodów był  sensei Radosław Grabowski.