Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

XXXVI Puchar Polski Seniorów  okazał się  świetnym turniejem dla naszej seniorki Michaliny Chrobot.  Startując w kategorii -65 kg  miała do pokonania na drodze po złoto trzy przeciwniczki. Michalina była świetnie przygotowana do startu więc w imponującym stylu pokonała swoje przeciwniczki złoto z Pucharu Polski  powędrowało do Ostrowi Mazowieckiej.

W rozgrywanym równolegle  Pucharze Polski Juniorów i Młodzików  również wystartowali zawodnicy z naszego Klubu. Ewa Pasek – juniorka młodsza, wygrała  dwie pierwsze walki ale niestety w ósemce przegrała swoją walkę i zajęła ostatecznie V miejsce, tuż za podium. Kolejni zawodnicy Filip Pasek i Kacper Dzierżanowski- młodzicy,  wygrali swoje pierwsze walki jednak odpadli w kolejnych. Aleksander Cydejko i Jakub Łojek również młodzicy,  niestety odpadli w swoich pierwszych walkach.  Startujący w kata młodzików  Bartosz  Równy otrzymał bardzo przyzwoite noty w turze eliminacyjnej , jednak to było za mało aby trafić do finałowej ósemki.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai w klasyfikacji drużynowej zajął 6 miejsce na 112 klubów biorących udział w tych bardzo prestiżowych zawodach. W zmaganiach wzięło udział blisko 570 zawodników.

Podczas zawodów  sensei Radek uczestniczył  w sędziowaniu walk juniorów, natomiast sensei Tomek   był sekundantem zawodników.