Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

II Ogólnopolski Turniej Kadetów Młodszych i Dzieci – Konstancin . 05.12.2009

Srebro – Mikołaj Radgowski, brąz – Patryk Grzeszczuk

Zawodnicy z naszego klubu  wzięli udział w kolejnym dużym turnieju , tym razem zorganizowanym w Konstancinie. Również i tym razem dopisali zawodnicy, których zgłosiło się aż 210 . Konkurencja była więc bardzo duża. Z OKKK wystartowało 9 zawodników. Mikołaj Radgowski , Patryk Grzeszczuk, Ewa Grzeszczuk, Kacper Wiśniewski, Bartłomiej Zagubny, Laskowska Malwina, Maliszewski Mateusz, Tymiński Adrian , Polański Aleksander. Niestety tylko dwóch naszych zawodników zdobyło miejsca medalowe. Mikołaj Radgowski zajął 2 miejsce, stoczył 5 walk! , a Patryk Grzeszczuk uplasował się na 3 miejscu po 6 walkach !!!. Pozostali zawodnicy odpadli po 2 lub 3 walce co jest jednak bardzo dobrym wynikiem ponieważ na mniej licznych zawodach dawało by to już miejsce na podium. W zawodach wzięło udział 210 zawodników z 11 klubów: Otwock, Konstancin , Radomsko, Łomża, Warszawa – BKKK, Ostrołęka, Mińsk Maz. Warszawa – FCH, Ostrów Maz. , Michałowice, Zegrze.