Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

{image_thumb src=”Mistrzostwa-Woj-Ostroleka-18.05.2008/bo.jpg” align=left w=100 popup=1}Jakub Bołtryk – III miejsce na Mistrzostwach Województwa.
Mistrzostwa Województwa Młodzików i Kadetów w Karate Kyokushinn – Ostrołęka ,18.05.2008.
W zawodach , które odbyły się w Ostrołęce wzięła udział 8-osobowa drużyna Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai w składzie- kadeci: Laskowski Maciej, Bołtryk Jakub, Maliszewska Aleksandra, młodzicy: Wojdak Daniel, Nowak Marek, Budny Karol, Tułowiecka Ewelina, Rozumek Mikołaj. Niestety tylko jeden nasz zawodnik stanął na podium . Bołtryk Jakub zajął w swojej kategorii III miejsce. Z pozostałych zawodników – Maliszewska Aleksandra – 5 miejsce , stoczyła bardzo emocjonujący pojedynek w późniejszą finalistką przegrywając w dogrywce decyzją sędziów., Wojdak Daniel – 11 miejsce w kata. Reszta naszych zawodników przegrała swoje walki eliminacyjne. Zawody były bardzo silnie obsadzone. Przyjechali doświadczeni zawodnicy z całego województwa a poziom walk oraz kata był bardzo wysoki. W zawodach wzięło udział 80 zawodników z 6 najsilniejszych klubów na Mazowszu- KKK Radzymin, KKK Bielański-Warszawa, KKK Józefów, KKK Ostrołęka, KKK Ostrów Maz., KKK Konstancin, KKK-Przasnysz Zawodnicy startowali w kategoriach kumite i kata oraz walk reżyserowanych młodzików i kadetów .