Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Podczas rozgrywanych w dniu 20.04.2008  Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Juniorów Młodszych , oraz  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Seniorów w Karate Kyokushin   na AWF w Warszawie nasi zawodnicy zdobyli 3 medale. Daniel Brzostek w kategorii kumite seniorów zajął 3 miejsce. Po dwóch wygranych pojedynkach znalazł się w półfinale jednak z uwagi na odnowioną kontuzję stopy nie mógł walczyć o wejście do finału. Daniel startował w kategorii open ( powyżej 80 kg). Bardzo dobrze spisali się również Piotr Pasiński i Sylwia Krześniak  zajmując w kategorii juniorów mł. trzecie miejsca. Pozostali zawodnicy : Mateusz Lewocz– 5-8 miejsce, przegrał pojedynek z dogrywką   o wejście do ćwierć finału , Krzysztof Bielak -5-8 miejsce – niestety również  przegrał swoja walkę eliminacyjną, sędziowie w narożnikach wskazali na remis , sędzia maty oddał swój głos na przeciwnika Krzysztofa. W zawodach wzięło udział 90 zawodników z Mazowieckiego oraz  Podlaskiego Okręgowego Związku Karate. Startowali zawodnicy z  Warszawy, Radzymina, Józefowa, Konstancina, Ostrowi Maz. , Olecka, Olsztyna,Ostrołęki, Giżycka, Broku, Ełku.  Najlepszym pojedynkiem podczas zawodów była walka o I miejsce w kumite open  pomiędzy Nowakowskim z Ełku a Klimkiem z Radzymina. Opiekunem zawodników był tym razem sempai Tomek Marczyk. Wkrótce zamieścimy zdjęcia oraz wyniki.