Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

28 października 2007 odbyły się IV Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. Z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin wystartowało sześciu zawodników: Karol Kuczyński, Daniel Wojdak, Michał Bołtryk, Jakub Sobotka, Rafał Dzieniszewski oraz Karol Kwiatkowski. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Na pochwałę zsługuje występ Daniela Wojdaka, który startował zarówno w kata jak i w kumite. Również Michał Bołtryk stoczył bardzo dobre pojedynki, jednak w wyniku pechowego losowania spotkał się w 1/4 finału z kolegą klubowym: Karolem Kuczyńskim. W bardzo wyrównanym pojedynku przegrał po dogrywce. Debiutanci z sekcji wyszkowskiej Rafał Dzieniszewski i Karol Kwiatkowski walczyli w dobrym stylu – jednak przegrali swoje walki. Ostatecznie w kategorii Kadet młodszy do 38kg I miejsce zdobył Karol Kuczyński, a Michał Bołtryk V. Pozostali zawodnicy bez miejsc medalowych. Dziękujemy rodzicom: pani Wojdak, panu Sobotce i panu Kuczyńskiemu za obecność na zawodach i pomoc w opiece nad grupą. Zapraszamy do {cms_selflink page=’zdiecia’ text=’galerii…’}