Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

{image_thumb src=”MPWschodnie_Olsztyn_8-03-2008/P3080036.JPG” align=left w=100 popup=1} Nasz zawodniczka Maria Jasko zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski Wschodniej w Olsztynie ! Gratulacje!!! W sobotę 8 marca odbyły się MP Wschodniej  zorganizowane przez Olsztyński Klub Karate Kyokushinkai. Wystartowało 186 zawodników z 36 ośrodków. Z Ostrowi wystartowało 4 zawodników. Maria Jasko – kategoria kumite open (powyżej 55 kg) zajęła III miejsce, po wyrównanej walce z zawodniczką z Radzymina w półfinale. Daniel Brzostek – kategoria kumite open (powyżej 80 kg)  – po ciężkim pojedynku z dogrywką  niestety przegrał i nie dostał się do strefy medalowej. Przemek Jachna – kategoria kumite do 70 kg – przegrał swoją walkę eliminacyjną. Był to jego pierwszy start w kumite z pełnym kontaktem.  Piotr Pasiński – kategoria  lekki kontakt junior do 70 kg – przegrał w 1/4 finału. Wkrótce zdjęcia z zawodów oraz wideo z walk. Wyniki zawodów dostępne na www.karate.org.pl. [{cms_selflink page=’zdiecia’ text=’Zobacz zdjęcia’}]