Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

29 października odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików Okręgowego Związku Karate. zawody zorganizował Radzymiński Klub Karate . W zawodach wzięło udział  44 zawodników z kategorii młodzików (13-14 lat)  z 9 klubów województwa mazowieckiego. Z naszego klubu wystartowało czworo zawodników i wszyscy stanęli na podium. Najwyższe miejsce zajęła Julia Skwierczyńska. Wywalczyła pierwsze miejsce, zresztą w tej kategorii pozostałe nasze zawodniczki zajęły II miejsce – Magda Baczewska i III miejsce – Dominika Wojewódzka. Dziewczyny w eliminacjach pokonały swoje przeciwniczki z innych klubów a w półfinale i w finale musiały walczyć między sobą. Wśród chłopców bardzo dobry wynik osiągnął Jan Bilwin. W eliminacjach pokonał zawodnika z Otwocka  jednak w finale uległ zawodnikowi z Ostrołęki.  Ostateczny wynik naszych młodzików to złoto, dwa srebra i brąz  oraz trzecie miejsce drużynowo. Opiekunką i sędzią podczas zawodów była sensei Maria Jasko.