Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Złoto, srebro i 8 brązów .

Juniorzy , młodzicy i kadeci walczyli w Radzyminie.

Blisko 140 zawodników z 14 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego rywalizowało w minioną niedzielę w Radzyminie. Z dwunastoosobowej drużyny OKKK aż 7 stanęło na podium w tym niektórzy dwukrotnie.

Złoto zdobyła Malwina Laskowska, kadetka+48kg, która nie dała szans żadnej ze swych przeciwniczek, o krok od złota był Karol Kuczyński,młodzik -55kg , który finałową walkę przegrał dosłownie w ostatnich sekundach. Doskonałe walki eliminacyjne ora półfinałowe stoczyli : Laskowski Maciej, junior-75kg – III miejsce, Michał Bołtryk,młodzik-60kg – III miejsce, Mikołaj Radgowski,młodzik-70kg – III miejsce, Ewa Zarzycka,kadetka+48kg – III miejsce, Michalina Chrobot,kadetka-48kg – III miejsce, Katarzyna Komar,młodziczka-60kg – III miejsce. Ponadto w technicznej konkurencji kata Katarzyna Komar i Michalina Chrobot zajęły III miejsca w swoich kategoriach. Pozostali zawodnicy w kumite – Patryk Baranowski,kadet- 5-8 miejsce, Filipowicz Daniel – 5-8 miejsce, Dominik Opieka, – 5-8 miejsce. Natomiast w kata – Ewa Zarzycka, 4 miejsce, Mikołaj Radgowski, młodzik – 5 miejsce, Maciej Grabowski, kadet– 7 miejsce( 14 zawodników) . W każdej kategorii startowało minimum 14 zawodników. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zajął 7 miejsce drużynowo.

Trzeba podkreślić bardzo wysoki poziom sportowy. Wielu zawodników , którzy tego dnia startowali w Radzyminie to aktualni mistrzowie Polski , uczestnicy Mistrzostw Europy. Tym bardziej cieszą bardzo dobre starty naszych zawodników. Wali były prowadzone w formule semi kontakt.

{image_thumb src=’Radzymin_2012/’ h=80 title=’Mistrzostwa Okręgowe – Radzymin 26-02-2012′ ile=6 popup=1}