Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN

4 medale dla OKKK

Zawody odbyły się 13 marca w hali MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej . Organizatorem zawodów na zlecenie Okręgowego ZKWM był Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai przy dużym wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji . W zawodach wystartowało 230 zawodników z 25 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku. Startowali zawodnicy z kategorii Młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów. Poziom sportowy zawodów był tradycyjnie już bardzo wysoki i wiele walk było toczonych w spektakularny sposób.  Od strony organizacyjnej zawody również wypadły bardzo dobrze o czym świadczy czas rozegrania i zakończenia zawodów.  Zawodnicy rozpoczęli rywalizację na matach o godzinie 11:00 a zakończyli o 14:00. Po godzinnej dekoracji zawodników wszyscy rozjechali się do  domów.  Świetną prace wykonał zespół  obsługi turniejowej z naszego klubu , który korzystał z systemu komputerowego  karateonline.pl  który jest autorstwa sempai Zbigniewa Laskowskiego z Ostrowskiego KKK . Wszystko działało perfekcyjnie.

Dodatkowym akcentem podczas zawodów było wsparcie dla  Ukrainy , która pogrążona jest w wojnie i doświadcza  niewyobrażalnych cierpień. Mamy wielu przyjaciół karateków z tego państwa więc jest to dla nas bardzo smutne to co się dzieje z tym krajem.

Jeśli chodzi o sukcesy sportowe  zawodnicy OKKK wywalczyli 4 medale:

Przemek Wielądek  – srebro w kategorii młodzików

Aleksander Cydejko – srebro w kategorii juniorów

Olgierd Kempisty – srebro  w juniorach młodszych

Jakub Ciach – brąz  w juniorach młodszych

Niestety z powodu niedyspozycji pozostałych zawodników , szczególnie dziewcząt nie wystartował pełny skład najlepszych naszych karateka. Mimo wszystko zawody rozegrane w naszym rodzinnym mieście należy zaliczyć do bardzo udanych.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai dziękuje za tradycyjnie niezawodne  wsparcie MOSiR oraz pomoc Dyrektora Michała Kuleszy w organizacji zawodów.