Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Podczas rozegranych 22 maja Okręgowych Mistrzostwach Mazowsza nasi zawodnicy zdobyli 9 medali. Po złoto sięgnęli tym razem chłopcy. Mikołaj Radgowski wygrał swoje walki przed czasem i był bezkonkurencyjny. Jego najkrótszy pojedynek trwał 6 sekund. Również Karol Kuczyński w swojej kategorii sięgnął po najcenniejsze miejsce na podium.. W świetnej formie byli Marek Nowak, Joanna Małyszko i Sylwia Matyńkowska. Cała trójka wywalczyła srebra dla OKKK. Do półfinałów dotarli Michał Bołtryk, Michalina Chrobot , Malwina Laskowska i Ewa Grzeszczuk. Ta czwórka zawodników uplasowała się na trzecich miejscach. Dodatkowo Michalina Chrobot zajęła 6 miejsce w kata ( w jej kategorii startowało 14 zawodniczek). Mimo zmęczenia intensywnymi startami w zawodach nasi karatecy spisują się co raz lepiej. W walkach semi kontaktowych radzą sobie doskonale , szczególnie ci, którzy zaliczyli duże turnieje w Józefowie i Pradze. Okręgowe Mistrzostwa Mazowsza były bardzo licznie obsadzone . Wystartowało 160 zawodników z 14 klubów. Szkoda tylko, że organizator zawodów , Bielański Klub karate, nie zadbał o lepszą organizację zawodów. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało 14 zawodników i zawodniczek. Opiekunem grupy i sędzią był sensei Radosław Grabowski. Podczas turnieju przygotowaniem i sekundowaniem zawodnikom zajmowała się sempai Maria Jasko. Wkrótce przed nami kolejne duże wyzwanie. VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai z Okazji Dnia dziecka ( Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Kyokushinkai IKO) już 28 maja na hali MOSiR przy ul. Trębickiego 10.

{image_thumb src=’warszawa-23-05-2011/’ h=80 title=’Okręgowe Mistrzostwa Mazowsza – Warszawa’ ile=3 popup=1}