Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

16 listopada zawodnicy OKKK wzięli udział w otartym turnieju karate Kyokushinkai – Puchar Podlasia. W zawodach wystartowało 180 zawodników z 20 klubów z całej Polski.

Dwie nasze zawodniczki stanęły na podium. Malwina Laskowska zajęła I miejsce a Dominika Brzostek II miejsce w kategorii kadetek. Pozostali zawodnicy – Dominik Opieka odpadł po trzeciej walce dochodząc do 1/16 w swojej kategorii, Marek Nowak – odpadł po drugiej walce przegrywając przez wskazanie sędziów z zawodnikiem z Ukrainy. Katarzyna Komar , Joanna Małyszko, Damian Skłodowski i Ola Maliszewska odpadli po pierwszych walkach. Ewa Zarzycka otrzymała dobre noty w kata co pozwoliło uplasować się w połowie zawodników. Szkoda , że w ostrowskiej drużynie tym razem zabrakło zawodników, którzy w ostatnich miesiącach byli w najlepszej formie, gdyż ze względu na wysoki poziom zawodów mniej doświadczonym zawodnikom trudno było przebić się przez eliminacje. Tym bardziej , że praktycznie w każdej kategorii startowało ponad 30 zawodników lub zawodniczek. Zawody zorganizował Radzyński Klub Karate Kyokushin „ Raptor” oraz Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Sędzią głównym zawodów był sensei Jacek Czerniec IV Dan.

{image_thumb src=’radzyn_podlaski_16-10-2010/_0332.jpg,radzyn_podlaski_16-10-2010/_0351.jpg’ h=80 title=’Puchar Podlasia – Radzyń Podlaski 16.10.2010r.’ popup=1}