Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Tym razem na turniej do Radzynia Podlaskiego pojechali mniej doświadczenia zawodnicy. Z uwagi na bliskość Pucharu Polski   nie wystartował najlepszy skład  zawodników. Jednak i  nasi początkujący karatecy zdobyli tego dnia trofea  na IV Pucharze Radzyńskiego Niedźwiedzia.  Najlepiej spisała się Julia Kmoch  zajmując II miejsce w kumite i III miejsce w kata,  pozostali zawodnicy  zdobyli trzecie miejsca : Karol Skłodowski,  Jan Bilwin, Karol Gajewski i Gabriela Tyborowicz.  Mieliśmy też debiutantów  w kata:  Natalia Grelik, Karolina Marczak i Tomasz Lenarczuk. Był to ich pierwszy start w tej technicznej konkurencji. Pozostali zawodnicy nie stanęli na podium lecz również bardzo dobrze walczyli , jednak musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Turniej w Radzyniu Podlaskim zgromadził  160 zawodników z 15 klubów  , w tym również kilku zawodników z Ukrainy. Zawodnikami opiekował się sensei Tomasz Marcjaniak , który również sędziował podczas zawodów. Drużynowo nasz klub zajął 5 miejsce.

{image_thumb src=’Radzyn_Podlaski_2013/’ h=80 title=’Turniej Radzyńskiego Niedźwiedzia, Radzyń Podlaski 18.12.2013′ ile=6 popup=1}

{cms_module module=’Album’ albums=’Turniej Radzyńskiego Niedźwiedzia – Radzyń Podlaski 18.12.2013′}