Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

340 Karateków z całej Polski walczyło podczas VII Turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa. Z naszego Klubu wyjechało na ten turniej 25 zawodników. Większość z nich startowała na zawodach pierwszy lub drugi raz. Niestety zabrakło tym razem wśród nich naszej faworytki Pauliny Zaniewskiej, która z powodu poważnej kontuzji nie mogła startować. Poziom zawodów był bardzo wysoki zarówno w kata jak i w kumite. Spośród naszych zawodników rewelacyjnie spisali się najmłodsi , zarówno dziewczynki jak i chłopcy. A były to najsilniej obsadzone kategorie. Adrianna Pielaszek, debiutantka, zajęła II miejsce w roczniku 96-97, stoczyła 4 bardzo dobre pojedynki przegrywając jedynie w finale. W tym samym roczniku chłopców po 5 pojedynkach Karol Kuczyński i Adrian Maluchnik zajęli ostatecznie III miejsca. Pozostali zawodnicy walczyli w dobrym stylu, jednak trafiali na zdecydowanie lepszych przeciwników. Większość z nich wygrała swoje pierwsze walki jednak odpadli w dalszych pojedynkach. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Sekcji w Ostrowi oraz z Broku. Towarzyszyła nam duża grupa kibiców w postaci kolegów oraz rodziców.

Wkrótce dodamy zdjęcia i materiały filmowe.