Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

W zawodach wzięło udział ponad 200 Karateka z 15 Klubów z Polski Łotwy Czech i Ukrainy. Turniej odbył się 22 kwietnia w Lubawce.

Sędzią głównym zwodów był Shihan Sławomir Dubiel. Zawody oficjalnie otworzyła Pani Burmistrz Ewa Kocemba. Na ceremonii otwarcia obecni byli zaproszeni goście : przedstawiciele  lokalnych władz samorządowych.

            OKKK reprezentowało 18 zawodników. Pierwsze  miejsca zajęli : Aleksander Prokopczuk, Michał Księżopolski, Damian Cymerman, Ewa Bangura. Po srebro sięgnęli  : Alicja Jaworska, Mateusz Akacki, Adam Rostkowski, Kacper Zadrożny, Aleksander Biegaj. Trzecie miejsca wywalczyli : Piotr Księżopolski, Daniło Bangura, Paweł Siwiak, Wiktoria Tararuj, Borys Gospoś, Karolina Uściłowska, Anita Mariańska .Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai – 4 miejsce drużynowo.

            Był to bardzo dobry turniej z walkami na wysokim poziomie. Zawodnicy z Polski mogli skonfrontować się z zawodnikami z innych państw i na ich tle wypadli bardzo dobrze.  OKKK wystartował w Lubawce już po raz trzeci. Opiekunem i sędzią podczas turnieju był sensei Radosław Grabowski.

Organizatorem zawodów był sensei Adam Kopeć z Lubawki.