Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

Maciej Laskowski na podium !!!! XII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych , 03.05.2011 Łomża. Podczas XII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zawodnik Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai Maciej Laskowski zajął trzecie miejsce. W kategorii do 70 kg startowało 16 zawodników . Podczas eliminacji Maciek stoczył bardzo ładną walkę , którą zakończył przed czasem. Niestety zabrakło szczęścia w walce o wejście do finału, ostrowski zawodnik stanął na podium na trzecim miejscu. W zawodach startował również Marek Nowak, w kategorii do 60 kg. Niestety podczas pierwszej walki przegrał. W ferworze rywalizacji na macie zastosował nieprzepisową technikę , która zaskutkowała przyznaniem genten ( punkt ujemny) i to przekreśliło szansę na wygraną w tej walce. W zawodach wzięło udział 141 zawodników z 41 klubów z całej Polski. Organizatorem zawodów był Łomżyński Klub Karate Kyokushinkai , Podlaski Okręgowy związek Karate oraz Polski Związek Karate. Zawody rozegrano w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.