Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Oficjalny serwis internetowy Klubu OKKK

1 marca odbyły się MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA MAZOWSZA KARATE KYOKUSHIN w kategoriach kadetów , młodzików i juniorów młodszych. Gospodarzem zawodów był Radzymiński Klub Karate Kyokushinkai. Nasi zawodnicy wywalczyli cztery medale. Ola Maliszewska  zajęła II miejsce, kat. kadetek, Marek Nowak -III miejsce, kat. kadetów, Piotr Pasiński – III miejsce, kat. juniorów młodszych, Monika Grzegorzewska – III miejsce, kat. młodzików. Pozostali zawodnicy – Daniel Wojdak, Karol Kuczyński , Kornel Kwiatkowski – odpadli w 2 lub 3 walce,  Mateusz Lewocz, Albert Żbik i Maciej Laskowski w pierwszych walkach trafili na faworytów i przegrali swoje pojedynki. W zawodach wzięło udział 110 zawodników  zklubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego : Radzymina, Konstancina, Józefowa, Warszawy, Ostrowi Mazowieckie, Ostrołęki i Broku.